Tworzenie serwisów internetowych

klawiatura

Oferta wykonania strony internetowej

W ofercie znajdziesz szeroki zakres opcji dostosowanych do różnych potrzeb i budżetów. Zależnie od skali projektu oraz dodatkowych funkcjonalności, ceny mogą się różnić. Pragnę jednak zapewnić Ci, że stawiam na transparentność i uczciwość w cenach, dlatego też przed przystąpieniem do projektu omawiamy szczegółowo wszystkie koszty, abyś był(a) w pełni świadomy(a) wydatków.

Zapewniam Ci profesjonalną obsługę na każdym etapie procesu tworzenia strony internetowej. Oferuję również wsparcie techniczne po wdrożeniu projektu, abyś mógł/mogła spokojnie korzystać z nowej strony i w razie potrzeby uzyskać pomoc. Ceny wykonania strony www oscylują pomiędzy 500PLN a 700PLN.

Strona wizytówkowa

Chciałbyś przestawić swoją osobę w internecie? Strona internetowa w formie wizytówki Ci to umożliwi. W taki sposób inne osoby lub przedsiębiorstwa się o Tobie dowiedzą.

Sklep internetowy

Planujesz otworzyć swój nowy biznes internetowy? Oferuję wykonanie funkcjonalnego sklepu internetowego, który przyciągnie wielu zainteresowanych klientów.

Strona standard

Jeśli otwierasz lub otworzyłeś działalnośc gospodarczą świetnie trafiłeś! Wykonam dla Twojej firmy stronę w standardowym układzie podstron. Dzięki takiemu portalowi kliencie dowiedzą się o Twoim biznesie.

Co mogę jeszcze zaoferować?

W mojej ofercie usług znajdą Państwo również możliwość stworzenia przeze mnie Logo firmy. Przy pomocy programu Canva Pro logotyp tworzony jest w najwyższej jakości i z pewnością nada się na bilbordy czy też gadżety Twojej firmy. Koszt wykonania logo to około 50 PLN. Zachęcam do skorzystania. Poniżej znajdują się przykładowe realizacje. Zachęcam do skorzystania.

Cena wykonania strony internetowej

Zastanawiasz się ile maksymalnie zapłacisz za wykonanie strony internetowej? Z pewnością każdy, kto chciałby posiadać własną funkcjonalną i wydajną witrynę www oczekuje adekwatnej ceny co do jakości. Usługi, które oferuję są objęte starannością i pełnym zaangażowaniem, a ich koszt zaczyna się już od 500 PLN! Wszystko również zależy od stopnia zaawansowania prac i dodatkowych usług takich jak: przygotowanie logo firmy lub optymalizacji pod SEO.

Skontakuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej na temat cen wykonywanych przeze mnie usług. Z miłą chęcia odpowiem na wszystkie pytania.

Cennik pozycjonowania SEO

Mojej ofercie znajdą Państwo również usługi pozycjonowania SEO. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jako specjalista ds. SEO mogę zapewnić kompleksowe działania, które będą miały na celu jak najwyższe rankingowanie w wynikach wyszukiwania Google Twojej strony internetowej. Zdecydowane kroki w tym kierunku, z pewnością przyniosą pożądaną konwersję z klientem, co za tym idzie nowe zlecenia na Państwa usługi.